Vítejte

V NAŠEM VODNÍM RÁJI

Horké letní dny přímo vybízejí k ochlazení v našem koupališti. Sluncem zalité travnaté plochy poskytnou prostor pro odpočinek a nachytání vytouženého bronzového opálení. Vířivka a tobogány pak potěší každého, který si chce užít ty správné vodní radovány. Nejmenší návštěvníky pak nadchne velké brouzdaliště. Pro letní sportovní vyžití je přichystáno hřiště na míčové hry a další atrakce. Letní dobrodružství může začít!

TEPLOTA VODY

Parkpoint

PŘIJĎTE SI POSEDĚT

Navštivte parkpoint, pohodové místo k odpočinku a občerstvení. Ve stínu stromů si pak můžete posedět na lavičkách a bavit se s přáteli přičemž vaše ratolesti neztratíte z dohledu – dětské hřiště s prolézačkami, trampolínami a klouzačkou je totiž v těsné blízkosti.

Nahlédněte do

FOTOGALERIE

Jsme na jedné lodi

Aby vám neuplavala žádná aktualita, sledujte bazénové novinkyfacebook. Neváhejte nám také napsat jakékoliv otázky, podněty a nápady. Přejeme si, abyste se u nás cítili jako ryba ve vodě, proto se díky vašim podnětům chystáme neustále zlepšovat. Aktualizovanou otevírací dobu, která se může měnit s ohledem na epidemiologická opatření, naleznete v sekci Provozní doba.

Ing. Jan Macháček
ředitel organizace, Lounská správa plaveckých areálů

Blog

NOVINKY

PROVOZNÍ DOBA

1. června – 31. července
Po–Ne 10.00–20.00 hod.

1. srpna – 31. srpna
Po–Ne 10.00–19.00 hod.

KDE NÁS NAJDETE

Městské koupaliště Louny
Prokopa Holého 1920
440 01 Louny
GPS: 50°21’33.65″N, 13°47’19.73″E.

Hledat na Mapy.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Koupaliště a sauna
+420 734 690 475