Vítejte

V NAŠEM VODNÍM RÁJI

Smočit své tělo vám prospěje kdekoliv, ať už v přírodě nebo ve vodě schované před zimou. Výhody krytého bazénu si v Lounech můžete užít ještě o stupínek výš – v moderní stavbě postavené z těch nejlepších materiálů konstruovaných tak, aby promyšleně kopírovaly obrysy krajiny, jež v dáli vyrostla před desítkami milionů let. Dobrodružství může začít!

NÁVŠTĚVNÍKŮ AKTUÁLNĚ

Zadržte dech

Nejen uvnitř, nejen pod vodou. Už při samotném příchodu k budově na vás čeká dechberoucí zážitek. Architektura objektu, který dosáhl celkového prvenství v prestižní soutěži Stavba roku 2021, vás osvěží svým tvarem a průzračností skel podobně jako zdravý pohyb s očistou těla i mysli díky blahodárnému vodnímu živlu.

Moře nápadů

Užít si den je snadné. Stačí vám k tomu jediná věc – plavky. Až v nich vkročíte do prostoru bazénu, budete se cítit skvěle, přičemž nebude záležet, jestli jste senior, miminko, dítě, žena, muž nebo sedmičlenná rodina. Vítán je každý!

Zázračná voda

Věděli to už naše babičky a dědečkové. V Lounech se vařilo to nejlepší pivo a mohla za to pozoruhodná lounská voda. Pojďte ji vyzkoušet na vlastní kůži.

mestska_plavecka_hala_louny
bazen_louny_interier01

Co oceníte právě vy?

  • Pohodlný a bezpečný vstup do vody
  • bar hned u bazénu (s výhledem na děti), 
  • šetrnou parní místnost,
  • 2 druhy saunování, 
  • nezapomenutelnou venkovní vířivku,
  • bezpečnou jízdu tobogánem,
  • kojenecký bazének,
  • kondiční ranní plavání,
  • překrásný výhled na České Středohoří,
  • nebo snad vlídnost a profesionalitu našeho školeného personálu?

Virtuální

PROHLÍDKA

Plavecké kurzy

POJĎTE PLAVAT S NÁMI

Nabízíme kurzy pro kojence od 6 měsíců do 3 let, kondiční kurzy pro děti od 6 let. Poskytujeme prostor základním školám, studentům Třetího věku. Všechny kurzy probíhají pod odborným dohledem školených instruktorů naší plavecké školy.

Nahlédněte do

FOTOGALERIE

Jsme na jedné lodi

Aby vám neuplavala žádná aktualita, sledujte bazénové novinkyfacebook. Neváhejte nám také napsat jakékoliv otázky, podněty a nápady. Přejeme si, abyste se u nás cítili jako ryba ve vodě, proto se díky vašim podnětům chystáme neustále zlepšovat. Aktualizovanou otevírací dobu, která se může měnit s ohledem na epidemiologická opatření, naleznete v sekci Provozní doba.

Ing. Jan Macháček
ředitel organizace, Lounská správa plaveckých areálů

Blog

NOVINKY

PROVOZNÍ DOBA

Pro veřejnost
Po–Pá 13.00–21.00 hod.
So–Ne 10.00–21.00 hod.

Ranní plavání
Út–Čt 6.00–8.00 hod.

KDE NÁS NAJDETE

Městská plavecká hala Louny
Pod Nemocnicí 3125
440 01 Louny
GPS: 50.3509N, 13.8064E

Hledat na Mapy.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Recepce
+420 773 774 491

Plavecká škola
plaveckaskola@bazenlouny.cz
+420 770 124 297