Vítejte

V NAŠEM SAUNOVÉM RÁJI

Smočit své tělo vám prospěje kdekoliv, ať už v přírodě nebo ve vodě schované před zimou. Výhody krytého bazénu si v Lounech můžete užít ještě o stupínek výš – v moderní stavbě postavené z těch nejlepších materiálů konstruovaných tak, aby promyšleně kopírovaly obrysy krajiny, jež v dáli vyrostla před desítkami milionů let. Dobrodružství může začít!

TEPLOTA SAUNY

NÁVŠTĚVNÍKŮ AKTUÁLNĚ

Zadržte dech

Nejen uvnitř, nejen pod vodou. Už při samotném příchodu k budově na vás čeká dechberoucí zážitek. Architektura objektu, který dosáhl celkového prvenství v prestižní soutěži Stavba roku 2021, vás osvěží svým tvarem a průzračností skel podobně jako zdravý pohyb s očistou těla i mysli díky blahodárnému vodnímu živlu.

Moře nápadů

Užít si den je snadné. Stačí vám k tomu jediná věc – plavky. Až v nich vkročíte do prostoru bazénu, budete se cítit skvěle, přičemž nebude záležet, jestli jste senior, miminko, dítě, žena, muž nebo sedmičlenná rodina. Vítán je každý!

Zázračná voda

Věděli to už naše babičky a dědečkové. V Lounech se vařilo to nejlepší pivo a mohla za to pozoruhodná lounská voda. Pojďte ji vyzkoušet na vlastní kůži.

infrasauna
ochlazovaci_bazenek

Co oceníte právě vy?

  • klasickou saunu a infra saunu
  • venkovní posezení s ochlazovacím bazénkem a vědry
  • občerstvení
  • relaxační místnost s lehátky
  • bezpečné šatny
  • čisté sprchy a toalety

Nahlédněte do

FOTOGALERIE

Jsme na jedné lodi

Aby vám neuplavala žádná aktualita, sledujte bazénové novinkyfacebook. Neváhejte nám také napsat jakékoliv otázky, podněty a nápady. Přejeme si, abyste se u nás cítili jako ryba ve vodě, proto se díky vašim podnětům chystáme neustále zlepšovat. Aktualizovanou otevírací dobu, která se může měnit s ohledem na epidemiologická opatření, naleznete v sekci Provozní doba.

Ing. Jan Macháček
ředitel organizace, Lounská správa plaveckých areálů

Blog

NOVINKY

PROVOZNÍ DOBA

1. října–30. dubna
Po–Čt: 12.00–21.00 hod.
Pá–So: 12.00–22.00 hod.
Ne: 12.00–21.00 hod.

KDE NÁS NAJDETE

Městská sauna Louny
Prokopa Holého 2969, 440 01 Louny
GPS: 50.3593139, 13.7866096

Hledat na Mapy.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Recepce +420 734 690 475

E-mail info@bazenlouny.cz