Služby

NABÍZÍME VÁM

bazen_louny_kazdy_si_u_nas_neco_najde

Každý si u nás něco najde

V našem bazénu vyplavíte z hlavy všechny své starosti. Pohodlný vstup do vody ocení senioři, odpočinek naleznete ve vířivce, zdraví v sauně, zábavu na tobogánu s parádním výhledem či v divoké řece a pauzu si můžete dát u nás v mokrém baru. Nezapomínáme ani na vaše bezpečí, které zajistí naši profesionální plavčíci. A kojenci si mohou s rodiči užít náš speciální bazén pro mimina.

Bazény

Máme hned tři bazény. Ten dvacetipětimetrový má pohodlný postupný vstup do vody, což ocení nejen senioři, ale vlastně všichni, kteří do něj netouží lézt po žebříku nebo skákat po hlavě. Celkem se k nám vejde 296 návštěvníků a do bazénu může až 150 lidí.

bazen_louny_interier01
bazen_louny_interier02

Dětský bazén a brouzdaliště

Samozřejmě máme dětský bazén s brouzdalištěm. V o poznání menším bazénu si zaplavou kojenci a jejich maminky nebo tatínkové. Bazén má zázemí a adaptační místnost, kde se miminka připraví na nevšední zážitek. Voda je upravena dle hygienické normy a teplota vody se pohybuje mezi 28° až 32 °C.

Divoká řeka a tobogán

Kdyby Vás nebavilo plavání, můžete využít divokou řeku nebo tobogán s výhledem na České středohoří.

bazen_louny_interier04
bazen_louny_interier05

Parní lázeň

Parní lázeň je místnost s kachličkami na stěně, jejíž prostředí je pro lidský organismus mnohem šetrnější než klasická sauna. Teplota bývá kolem 40 °C a všude je pára. Vyzkoušejte si tuto relaxaci – délka pobytu by měla být  od 10 do 20 minut.

Vířivka

Naložit se můžete do venkovní vířivky, do které se dá proplavat rovnou z bazénu. A ten zážitek být v ní, když napadne půl metru sněhu…

bazen_louny_interier06
bazen_louny_interier07

Sauny

Sauna je podle Wikipedie druhem termoterapie, tedy léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání či celého organismu. Posiluje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Klinické studie ukázaly, že sauna může snižovat hladiny cukru u diabetiků, posilovat srdce a tím bránit jeho selhání u kardiaků, dále zlepšovat prokrvení organismu a tím zlepšovat třeba hojení obtížně hojitelných ran a v neposlední řadě příznivě působí na psychiku člověka.

Nabízíme hned dva druhy – finskou saunu (klasika) a skvělou bio saunu. Mimochodem bio sauna má spousty výhod. Není v ní takové horko, je v ní vyšší vlhkost, takže se hodí i pro ty, kteří by v normální sauně měli strach o své zdraví. Vyzkoušejte.

Kdybyste se chtěli občerstvit – máme tu tzv. mokrý bar, který by se vlastně měl jmenovat “bar pro mokré”, takže žádné převlékání, kávu si můžete dát s výhledem na bazén.