Plavecká hala bude mít otevřeno i o svátek 28. 9. 2023

Státní svátek Dne české státnosti, který připadá na 28. září, je časem, kdy se lidé mohou oddávat odpočinku a relaxaci. Proč by tedy neměli využít této příležitosti a strávit tento volný den v příjemném prostředí plavecké haly v Lounech? Plavecká hala bude mimořádně otevřena od 10.00 do 21.00 hodin, a zde je několik důvodů, proč byste měli přijít plavat a odpočívat právě tam:

1. Zdraví a fyzická aktivita: Plavání je jednou z nejzdravějších aktivit, kterou můžete provádět. Nabízí významné výhody pro celé tělo – posiluje svaly, zlepšuje kondici, a je šetrné k kloubům. Při plavání se také uvolňují endorfiny, což zlepšuje náladu a snižuje stres.

2. Relaxace a uvolnění: Plavecká hala v Lounech nabízí nejen možnost plavání, ale také relaxaci. Zrelaxujte se ve vířivce nebo sauně a nechte stres daleko za sebou.

3. Rodinný den: Státní svátek je ideální čas na trávení času s rodinou. Plavecká hala v Lounech je vhodná pro lidi všech věkových skupin, takže si ji můžete užít s celou rodinou. Dovádění ve vodě je skvělou aktivitou pro děti, ať už jsou malé nebo větší.

4. Přívětivé prostředí: Plavecká hala v Lounech nabízí čisté a přívětivé prostředí. Personál je vždy připraven vám pomoci a postará se o to, abyste si vaši návštěvu co nejvíce užili.

5. Oslava České Státnosti: Den české státnosti je časem pro oslavu české kultury a historie. Plavecká hala v Lounech vám umožní oslavit tento významný den ve zdravém a aktivním prostředí.

Využijte této příležitosti a přijďte plavat a relaxovat do Městské plavecké haly v Lounech.